PRZETARG NIEOGRANICZONY - Wykonanie remontu nawierzchni drogi około 500 m2 - ul. Krzyżanowskiej
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wykonanie remontu nawierzchni drogi w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach:
Teren ul. Krzyżanowskiej
- Wykonanie remontu nawierzchni drogi około 500 m2 wraz z regulacją 5 szt. studzienek, 1 szt. kratek, 3 szt. zaworów hydrantowych, 1 szt. studzienki telekomunikacyjnej, 1 szt. zaworu gazowego.
- Rozebranie starych krawężników około 25 mb
- Ułożenie nowych krawężników około 25 mb
Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub rozszerzenia zakresu rzeczowego w momencie przekazywania frontu robót lub w czasie realizacji robót.
Oferenci winni zapoznać się z zakresem i warunkami wykonania robót w terenie oraz dokonać oszacowania i odpowiednich przedmiarów celem określenia oferowanej ceny realizacji robot.
SIWZ, szczegółowy opis prac, warunki przystąpienia do przetargu i wymagania dotyczące oferty do pobrania w pliku na dole strony.
Wszystkie materiały muszą posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne deklaracje zgodności na znak CE, zgodnie z ustawą z dnia 16.04.2004 o wyrobach budowlanych (Dz. U. nr 92 z 2004 r. poz. 881. z p. zmianami).
Termin wykonania od: 06.08.2026r. do 30.09.2026r.
Uprawniony do kontaktów z oferentami –w godz. 800 – 1400 tel. 41 331-13-57 w 24,25 Wiesław Wrzecionek, Jacek Snopek 734489699
Składanie ofert.
Ofertę na Załączniku Nr 1 należy złożyć w zamkniętej i opieczętowanej kopercie oznaczonej w następujący sposób:
Spółdzielnia Mieszkaniowa” Słoneczne Wzgórze”
w Kielcach, ul Orzeszkowej 4
Remont nawierzchni drogi
Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 2 w terminie do dnia 05.08. 2026r. do godz. 830
- Odstępstwo od wzoru oferty spowoduje to, że oferta będzie nieważna.
- Oferty, które wpłyną do Zamawiającego po wyznaczonym terminie będą odsyłane bez otwierania.
Oferent zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł w terminie do dnia 05.08.2026r. do godz. 830 na konto Spółdzielni
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 5.08.2026r. o godz. 1030 w siedzibie Zamawiającego.
Pliki do pobrania:
1. Specyfikacja SWIZ:
2. Wzór oferty:
3. Wzór umowy:
Ogłoszenie "Echo Dnia" - 6.07.2026. - www.biznes-polska.pl

